--

I agree bc it's ridiculous. I've since found a cheaper option but it's a 45 minute drive to get there and another 45 to get back. So with gas at $6-8 a gallon, it's always a trade off. But with any new option you have to be the first to sign up, months in advance, otherwise the classes fill in the first five minutes.

--

--

Adrienne Gibbs

Director, Creator Growth @Medium. Award-winning Writer. Editor. Mother. Featured on Beyoncé's year in review film.